Jste zde: Úvodní stránka > Katalog učebnic > Předškolní děti > Mimi's Wheel

Mimi's Wheel

Mimi's Wheel

Autor: Carol Read
Karegorie: Předškolní děti Koupit online
Obálky

Mimi's Wheel

Autor: Carol Read
Kategorie: Předškolní děti Koupit online

Učitelé zde najdou jedinečný přístup „Hop on & Hop of“, který jim umožní buď učivo probrat tak, jak je uvedené v učebnici (Hop on) anebo si postup výuky určí sami a přizpůsobí ho mateřskému jazyku dětí (Hop of).

Učitel si materiály může přizpůsobit požadovanému počtu hodin a očekávané výstupní úrovni, protože učebnice má dvě verze (standardní a Plus), díky nim je výuka velmi flexibilní a čas učitele nad přípravou redukovaný.

Autorkou učebnice je Carol Read, držitelka mnoha ocenění a uznávaná autorka učebnic pro mládež. Její jméno je zárukou toho, že zde učitelé naleznou materiály, které jsou ve třídě snadno použitelné a nápady, s jejichž pomocí je vyučování zábavné pro děti i pro vyučující.

Zajímavé animované příběhy a videa, která představují okouzlující rodinu (Meerkat family) a skutečné děti, pomáhají připravit nejmenší studenty na výuku na základní škole a podporují schopnosti a hodnoty jako je „sdílení“ a „pomoc druhým“.

Učitelé najdou všechny materiály na jednom místě a získají je jediným kliknutím, včetně Tap & Teach lessons, které jsou podporované aplikací Navio. Hodiny tak mohou být jasně strukturované, avšak stačí minimální úsilí a přípravy.

Kolekce „teacher training“ videí s ukázkami postupů a tipů, které je možné využít ve třídě pomůže nováčkům i zkušeným učitelům získat schopnosti a znalosti potřebné k výuce nejmenších dětí.

Hry a odměny ve Student App obsahují poutavá procvičování jazyka a motivují děti k tomu, aby se učili angličtinu i mimo třídu.

Mimi's Wheel ožije ve skvěle vytvořeném digitálním prostředí Navio, které pomáhá učitelům a studentům, aby mohli naplno využít potenciál učebnice a dodatkové materiály, včetně Tap & Teach lessons, připravených k okamžitému použití, procvičování pomocí her a systému odměňování ve třídě.

Komponenty učebnice

Komponenty učebnice:

  • Pupil's Book with Navio App
  • Pupil's Book Plus with Navio App
  • Teacher's Book with Navio App
  • Teacher's Book Plus with Navio App
  • Audio CD
  • Plus Audio CD
  • Flashcards
  • Mimi's Wheel Puppet
  • Mimi's Wheel Mat

 mimis puppet tn

Ukázkové stránky

Mimi's Wheel PB 2 Unit 1

mimis wheel 2 PB tn

Pro zobrazení ukázky klikněte na obrázek

Mimi's Wheel TB 2 Unit 1

mimis wheel 2 TB tn

Pro zobrazení ukázky klikněte na obrázek

Mimi's Wheel PB 3 Unit 1

mimis wheel 3 PB tn

Pro zobrazení ukázky klikněte na obrázek