Jste zde: Úvodní stránka > Katalog učebnic > Střední školy > Laser 3rd Edition

Laser 3rd Edition

Laser 3rd Edition

Autor: MALCOLM MANN, STEVE TAYLORE-KNOWLES
Karegorie: Střední školy Koupit online
Laser 3rd Edition A1+
Laser 3rd Edition A2
Laser 3rd Edition B1
Laser 3rd Edition B1+
Laser 3rd Edition B2
Obálky

Laser 3rd Edition

Autor: MALCOLM MANN, STEVE TAYLORE-KNOWLES
Kategorie: Střední školy Koupit online

Řada učebnic angličtiny Laser je určena pro přípravu teenagerů na zkoušku Cambridge First Certificate in English. Pro studenty v závěrečné fázi prípravy na zkoušku, zpravidla těm, kterým zbývá do složení zkoušky 1 rok, je možné využít jen poslední díl, Laser B2. Pro méně pokročilé studenty existují ještě další čtyři díly.

Podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky pokrývají učebnice tyto úrovně:

  • A1+..... Elementary
  • A2..... Pre-Intermediate
  • B1..... Intermediate
  • B1+.... Pre-FCE
  • B2...... FCE / Upper-Intermediate

Co v učebnici naleznete

Každý díl učebnice obsahuje 12 až 14 tématicky zaměřených lekcí, které se rovnoměrně zaměřují na výuku všech klíčových dovedností.

Výuce slovní zásoby se věnují sekce Vocabulary, které se zaměřují na slovní zásobu podle tématických okruhů, na nejčastější kombinace slov (kolokace), vazby, na tvoření slov a na metaforické použití slovní zásoby.

V celé učebnici se vyskytují cvičení, která mají stejnou formu jako testové úlohy u zkoušky FCE, takže studenti budou připraveni přesně na to, co je u zkoušky čeká. Opakovací sekce jsou zařazeny po každé druhé lekci.

 

Laser FCE / Upper-Intermediate

V posledním díle na úrovni B2 projdou studenti závěrečnou fází přípravy na zkoušku FCE. Seznámí se se všemi částmi zkoušky a s typy testových úloh a osvojí si správný způsob jejich vypracování. Zaměří se také na rozšíření a upevnění gramatiky a slovní zásoby. Téměř na každé stránce najdou studenti tipy k úspěšnému složení zkoušky FCE - tzv. Exam Expert. Pozornost je věnována i všem klíčovým dovednostem. Každá lekce obsahuje 2 texty k porozumění. Opakovací oddíly jsou zařazeny po každé druhé lekci. Na konci knihy jsou zařazeny oddíly Grammar database, Writing database, Key word database a Phrasal verb database.

Video: Autoři představují učebnici

Stáhněte si


Seznamy slovíček u 3. vydání

Dle rámce The Common European Framework of Reference for Languages (CEF or CEFR), který standardizuje znalosti potřebné na konkrétní úroveň, jsme zmapovali pokrytí toho rámce v našich učebnicích. Na ukázku se můžete podívat na úrovně: