Jste zde: Úvodní stránka > Katalog učebnic > Střední školy > Communicate

Communicate

Communicate

Autor: Kate Pickering
Karegorie: Střední školy Koupit online
Obálky

Communicate

Autor: Kate Pickering
Kategorie: Střední školy Koupit online

Communicate je dvoudílná učebnice angličtiny, která rozvíjí poslechové a konverzační dovednosti středoškoláků na úrovni B1
pomocí video aktivit.

Témata

Communicate je dvoudílná učebnice angličtiny, která buduje poslechové a konverzační dovednosti středoškoláků na úrovni B1 pomocí video aktivit.

 

Probíraná témata pomohou studentům připravit se na poslechovou a ústní část základní úrovně státní maturity. Dále jim umožní orientovat se v soukromém i společenském životě a školním i pracovním prostředí v anglicky mluvících zemích.

 

Video materiály interaktivním způsobem seznamují studenty se všemi aspekty života ve Velké Británii.

 

První díl obsahuje 15 lekcí. Pátá, desátá a patnáctá lekce opakují látku předchozích čtyř lekcí. Poslední stránka každé lekce opakuje slovíčka a fráze z dané lekce. Na konci učebnice se nachází osm DVD kvízů a seznam slovíček ke všem lekcím.

Druhý díl obsahuje 12 lekcí. Pátá a desátá lekce jsou opakovací. Na konci učebnice je dvanáct pracovních listů k aktivitám na DVD a seznam slovíček.

Podívejte se na ukázku z video materiálů:

Součásti učebnice (platí pro oba díly)

Student potřebuje:

Student's Coursebook (pouze učebnice)

    NEBO

Student's Coursebook Pack (učebnice + audio CD + DVD s videonahrávkami)

Učitel potřebuje:

Student's Coursebook + Teacher's CD-ROM and DVD Pack (metodické pokyny, testy včetně poslechů, klíč ke cvičením, poslechy do hodin, přepisy poslechů, DVD s videonahrávkami)

    NEBO

Student's Coursebook Pack + Teacher's Multi ROM (Multi-ROM obsahuje metodické pokyny pro učitele, testy včetně poslechů, klíč ke cvičením, poslechy do hodin pro přehrávání na CD přehrávači(!), přepisy poslechů)

informace

Teacher's CD-ROM and DVD Pack / Teacher's Multi-ROM

K této učebnici není tištěná příručka pro učitele. Veškeré materiály pro učitele se nachází na disku v rámci Teacher's CD-ROM and DVD Pack (obsahuje videa) nebo Teacher's Multi-ROM (neobsahuje videa):

  • metodické pokyny pro učitele ve formátu pdf - možno vytisknout
  • poslechy ve formátu mp3 - možno přehrát na počítači nebo stolním přehrávači, který umí tento formát
  • přepisy poslechů ve formátu pdf - možno vytisknout
  • testy ve formátu Word - možno upravit a vytisknout
  • videa ve formátu DVD-Video (obsahuje pouze Teacher's CD-ROM and DVD Pack) - možno přehrát na počítači nebo stolním DVD přehrávači