Jste zde: Úvodní stránka > Katalog učebnic > Doplňkové materiály > Macmillan English Explorers

Macmillan English Explorers

Macmillan English Explorers

Autor:
Karegorie: Doplňkové materiály Koupit online
Obálky

Macmillan English Explorers

Autor:
Kategorie: Doplňkové materiály Koupit online

Zjednodušená četba speciálně napsaná pro děti ve věku od 4 do 12 let. Vybírat si můžete z osmi úrovní pokročilosti. V každé knížce najdete krásně ilustrované příběhy nebo převyprávěné klasické pohádky. Ze stránky www.macmillanyounglearners.com je možné stáhnout metodické příručky, které obsahují podpůrné materiály pro výuku.

Pokročilosti

Rozděleny jsou do těchto pokročilostí:

  • Little Explorers A (3. - 4. třída ZŠ)
  • Little Explorers B (3. - 4. třída ZŠ)
  • Young Explorers 1 (4. - 5. třída ZŠ)
  • Young Explorers 2 (4. - 5. třída ZŠ)
  • Explorers 3, 4, 5 a 6 (2. stupeň ZŠ)

Jednotlivé anglické příběhy jsou odstupňovány jak volbou gramatiky, tak obtížností slovní zásoby a délkou celé knihy. Tematicky jsou též přizpůsobeny věku dětí.

Macmillan English Explorers vhodně doplňují jakoukoli učebnici angličtiny pro děti. Mohou být také použity samostatně pro výuku dětí v kurzech nebo kroužcích angličtiny.

Teacher's Book

Každou pokročilost doprovází Teacher's Book, který obsahuje aktivity vztahující se ke každé dvoustraně knihy, takže je možné s jednou čítankou pracovat několik vyučovacích hodin a to i s nejnižšími pokročilostmi, které obsahují jen velmi málo textu.

Teacher's book obsahuje návody, jak efektivně učit děti číst, návrh vhodného rozčlenění vyučovací hodiny, aktivity před začátkem čtení, při čtení a po skončení čtení pro každou dvoustranu z čítanky. Obsahuje také přehled slovní zásoby a použitých gramatických jevů.

Teacher's Book pro první 4 pokročilosti obsahuje také CD-ROM, ze kterého si učitel vytiskne flashcards - obrázkové karty k výuce slovní zásoby obsažené v čítance.

Nahrávky příběhů na CD

Ke všem knihám z řady Macmillan English Explorers je možné zakoupit audio CD s nahrávkou textu knih. Děti tak mohou pracovat s textem knihy různým způsobem - nejen číst, ale také se dobře obeznámit s mluvenou podobnou angličtiny.

Nahrávky příběhů ke stažení zdarma

Všechny nahrávky si též můžete stáhnout zdarma ve formátu mp3 z našich webových stránek. K přehrávání je pak nutné použít počítač, mp3 přehrávač, nebo soubory vypálit na CD a použít CD přehrávač, který přehrává soubory mp3.

Big Book

Vybrané tituly z prvních tří pokročilostí je možné zakoupit i ve formě Big Book, což je čítanka o rozměrech 40 x 55 cm, která pomáhá při práci ve třídě. Žáci nemusejí sledovat text ve své knize, ale mohou sledovat učitele, jak s příběhem pracuje s pomocí Big Book.

Ukázky z Macmillan Explorers Big Book zvětšíte kliknutím na konkrétní obrázek.

1

23

 

 

 

 

 

4

65

 

 

 

 

 

Comprehension and Vocabulary Workbook

Každou pokročilost nebo knihu doplňuje Comprehension and Vocabulary Workbook. Tato kniha rozvíjí u dětí porozumění anglickému textu, procvičuje slovní zásobu, phonics a nabízí příležitost procvičovat psaní ve formě vhodné pro příslušný věk dětí.

Phonics Workbook

Knihy Phonics Workbook doprovázejí nižší úrvoně této řady anglických čítanek. Výuka phonics umožňuje dětem pochopit vztah mezi psanou a vyslovovanou podobou hlásek a slov v angličtině. Výsledkem je, že děti jsou pak schopny správně číst i nová neznámá slova a napíší ta, která již znají a která dosud neviděly napsaná.

Více informací o výuce Phonics získáte na:

Přehled součástí

Praktický a snadno čitelný přehled součástí zobrazíte kliknutím do následujícího obrázku. Přehled lze zvětšovat ovládacími prvky nahoře i posunovat pro snadnou čitelnost.

Explorers Resource Site

Část našeho portálu pro výuku dětí je věnována právě Macmillan English Explorers. Navštivte stránky, kde získáte informace i o dalších materiálech vhodných pro děti, které se učí anglčtinu.

young learners site

Stáhněte si

Informační brožura Macmillan English Explorers

Celá kniha
Macmillan English Explorers, Little Explorers B, The School Play

Ukázkové stránky
Macmillan English Explorers, Little Explorers A, Daisy the Dinosaur
Macmillan English Explorers, Little Explorers B, The Stone Soup
Macmillan English Explorers, Young Explorers 1, Lazy Lenny
Macmillan English Explorers, Young Explorers 2, Jump, Stick, Jump
Macmillan English Explorers, Explorers 3, Snow White
Macmillan English Explorers, Explorers 4, Pinocchio
Macmillan English Explorers, Explorers 5, Aladdin
Macmillan English Explorers, Explorers 6, Nicholas Nickleby

Nahrávky
nahrávky ke všem knihám zdarma