Jste zde: Úvodní stránka > Katalog učebnic > Základní škola > 2. stupeň > Get Involved > Get Involved

Get Involved

Get Involved

Autor: Gill Holley
Karegorie: Get Involved Koupit online
Obálky

Get Involved

Autor: Gill Holley
Kategorie: Get Involved Koupit online

Novinka - moderní učebnice GET INVOLVED!
Podpoří u dospívajících studentů chuť objevovat svět kolem nich a zájem o svou budoucnost. Rozvíjí jejich jazykové dovednosti a s nimi čtyři tzv. Super Skills - kritické myšlení, komunikaci, tvořivost a spolupráci.
Učitelům tato učebnice také umožní vytvořit inkluzivní třídu, která dává možnost vyniknout každému i slabšímu studentovi. Vynikající učebnice s masivní digitální podporou, reálnými videi s přirozenou angličtinou a autentickým kontextem je díky cvičením se 3 stupni náročnosti vhodná i pro třídy tzv. mixed ability classes.

Více informací si přečtěte v brožuře (stačí kliknout na obrázek nebo sem)

GIN brochure cover

Klíčové vlastnosti

 • WDYT? (What do you think?) Kdo je vlastně hrdina? Jaká je ideální škola? Proč se lidé pěkně nahodí? Každá lekce začíná otázkou WDYT?, která vtáhne a motivuje studenta zapojit se. V průběhu lekce studenti získají znalosti, jazyk a dovednosti potřebné k zodpovězení otázky v závěrečném týmovém projektu. Vypracování projektu dává studentům příležitost okamžitě použít nový jazyk a dovednosti.
 • Autentické “real-world” kontexty vtáhnou studenty do konverzace a umožní jim sebejistě mluvit o reálných životních tématech, a to i prostřednictvím společných projektů (Collaborative Projects). Skvělý nástroj pro učitele s občas znuděnými žáky, kteří neradi mluví.
 • Praktická řešení pro tzv. mixed ability classes zahrnují logické aktivity - Brain Teasers (hlavolamy) a cvičení v pracovním sešitě se 3 různými úrovněmi náročnosti, takže i slabší student může uspět a ukázat svůj talent.
 • Inspirativní reálná videa 3 různých žánrů v každé lekci představují studentům současnou angličtinu tak, jak se jí skutečně říká, čímž jim efektivně pomáhají rozvíjet jejich jazykové a vizuální schopnosti.
 • Gamifikované aktivity ve studentské aplikaci inspirují studenty, aby si procvičovali angličtinu i mimo třídu, přičemž učitelé mohou sledovat jejich práci přes Progress Tracker v učitelské aplikaci.
 • Flexibilní mix komponentů, včetně škály digitálních nástrojů pro učitele i studenty pro výuku prezenčně, online nebo kombinací obou.
 • Social and emotional learning, známé již z populární učebnice Motivate!
 • Psaní - nácvik ve 4 krocích, na principu Think, Prepare, Practise a Perform
 • Super skills: Critical Thinking, Creativity, Collaboration a Communication – systematický rozvoj základních moderních dovedností je integrální součástí a aplikují se i prostřednictvím žákovských projektů
 • Collaborative projects nabízí shrnutí a upevnění čerstvých znalostí pomocí Project (video based) + Model project (s plánem postupu ve 4 krocích)
 • Media-rich content a s nimi schopnost konstruktivního hodnocení

Více informací o Get Involved! viz video níže

 

Komponenty

Fully Flex img Plně flexibilní kurz

Pokud vyučujete na dálku nebo byste chtěli do svých prezenčních hodin přidat online prvky, tento kurz je díky skvělým digitálním komponentům připraven na jakýkoli scénář. Seznam níže zobrazuje všechny komponenty dostupné pro tento kurz.

UČEBNICE S APLIKACÍ PRO ŽÁKA A DIGITÁLNÍ UČEBNICE
V každé části učebnice teenageři získavají znalosti, jazyk a dovednosti, aby mohli odpovědět na otázku WDYT?, která otevírá každou lekci. S touto kombinovanou verzí, která obsahuje tištěnou a digitální učebnici, ale také studentskou aplikaci, je přepínání mezi online a prezenčními hodinami velmi jednoduché.

DIGITÁLNÍ UČEBNICE S APLIKACÍ PRO ŽÁKA A DIGITÁLNÍ PRACOVNÍ SEŠIT
Tato plně digitální verze učebnice Get Involved! umožňuje učitelům okamžitě a s jistotou přenést své vyučování do online prostoru. Zahrnuje digitální učebnici, digitální pracovní sešit a přístup k On-the-Go Practice a Student's Resource Centre pro studenty prostřednictvím aplikace.

PRACOVNÍ SEŠIT A DIGITÁLNÍ PRACOvNÍ SEŠIT
Pracovní sešit poskytuje další podporu pro učebnici, a to s tištěnými aktivitami pokrývajícími gramatiku, slovní zásobu a dovednosti. Zahrnuje také přístup k digitálnímu pracovnímu sešitu a zvukovým nahrávkám.

UČITELSKÁ METODIKA S APLIKACÍ PRO UČITELE
Učitelská kniha poskytuje vše potřebné pro efektivní přípravu a realizaci vyučování, ať už prezenčního nebo distančního. Aplikace pro učitele poskytuje přístup ke zdrojům, jako je e-kniha pro učitele, sada prezentací ve třídě, audio a video, generátor testů a odkazy na Kahoot! kvízy.

 

Ukázkové stránky

Get Involved! A2+ SB

Get Involved A2plus

Get Involved! A2+ WB

Get Involved A2plus WB

ŠVP ke stažení