Jste zde: Úvodní stránka > Katalog učebnic > Střední školy > Gateway to the World > Gateway to the World

Gateway to the World

Gateway to the World

Autor: Dave Spencer
Karegorie: Gateway to the World Koupit online
Obálky

Gateway to the World

Autor: Dave Spencer
Kategorie: Gateway to the World Koupit online

I u nás dobře známá série „GATEWAY“ připravila již miliony studentů na celém světě k úspěšnému zvládnutí maturitních a mezinárodních jazykových zkoušek, k dalšímu studiu i do světa práce.
Gateway to the World, důkladně otestovaná a zdokonalená série založená na rozsáhlém výzkumu, zajistí skvělé hodiny plné nového a relevantního materiálu, který nadchne a motivuje dospívající studenty a umožní jim dosáhnout jejich cílů ve škole i v životě.

Více informací o učebnici Gateway to the World si přečtěte v brožuře (klikněte na obrázek níže nebo sem)

GTW to World brochure 20p coverjpg

Klíčové vlastnosti

  • Sekce Great Learners, Great Thinkers, se zaměřením na sociální a emoční učení, umožňuje studentům rozvíjet emoční inteligenci a dovednosti kritického myšlení, které budou potřebovat pro život.
  • Díky funkci Virtual Classroom Exchange se studenti mohou spojit se svými vrstevníky v jiné zemi, takže se mohou dozvědět o jiné kultuře a procvičit si angličtinu v autentickém a obohacujícím kontextu.
  • Aplikace pro studenty obsahuje gamifikované (hravé) aktivity, díky nimž je procvičování jazyka jednoduché a zábavné, a umožňuje učitelům zadávat úkoly, které mají studenti dokončit na svých oblíbených zařízeních.
  • Aplikace pro učitele obsahuje Classroom Presentation Kit pro plně interaktivní prezentace na hodinách a množství doplňkových materiálů, jako jsou pracovní listy na CLIL a Culture, jakož i materiály pro třídy s tzv. mixed ability.
  • Plně flexibilní mix komponent znamená, že vyučování z této série může být přizpůsobeno jakémukoli scénáři, ať už jde o výuku prezenčně, online nebo kombinovaně.

Videopředstavení a videa v učebnici

Videopředstavení učebnice

 

Flipped Classroom Videa

 

Dokumentární videa

 

Komponenty

Fully Flex imgPlně flexibilní kurz

Pokud vyučujete na dálku nebo byste chtěli do svých prezenčních hodin přidat online prvek, tento kurz je díky skvělým digitálním komponentům připraven na jakýkoli scénář. Seznam níže zobrazuje všechny komponenty dostupné pro tento kurz.

UČEBNICE S APLIKACÍ PRO STUDENTA A DIGITÁLNÍ UČEBNICE
S tímto kombinovaným řešením, které se skládá z učebnice, digitální učebnice a studentské aplikace, se můžete bez námahy pohybovat mezi online a prezenčními hodinami.

DIGITÁLNÍ UČEBNICE S APLIKACÍ PRO STUDENTA A DIGITÁLNÍ PRACOVNÍ SEŠIT
Tato plně digitální verze učebnice Gateway to the World umožňuje učitelům okamžitě a s jistotou přenést vyučování a učení do online úrovně. Zahrnuje Digitální učebnici, Digitální pracovní sešit a přístup k „On-the-Go“ procvičování prostřednictvím aplikace pro studenta.

PRACOVNÍ SEŠIT A DIGITÁLNÍ PRACVONNÍ SEŠIT
Toto kombinované řešení zahrnuje tištěnou a digitální verzi pracovního sešitu, což nabízí upevnění základní gramatiky a slovní zásoby z učebnice s rozšířením cvičení na čtení, poslech, mluvení a psaní.

UČITELSKÁ METODIKA S APLIKACÍ PRO UČITELE
Učitelská metodika s aplikací poskytuje vše potřebné pro efektivní přípravu a odučení hodin, ať už jde o prezenční nebo distanční vyučování. Elektronická verze metodiky umožňuje plánování lekcí na obrazovce, zatímco aplikace pro učitele poskytuje přístup ke zdrojům, jako je Presentation Kit (online učebnice a pracovní sešit), audio a video nahrávky a generátor testů.

Ukázkové stránky

Gateway to the World B1 SB Unit 6

GTW to World B1

klikněte na obrázek pro zobrazení ukázky

Gateway to the World B1 WB Unit 6

 GTW to World B1 WB

klikněte na obrázek pro zobrazení ukázky

Gateway to the World B1 TB Unit 6

GTW to World B1 TB

klikněte na obrázek pro zobrazení ukázky

ŠVP pro InspIS ke stažení

Gateway to the World Level A1+

Gateway to the World Level A2

Gateway to the World Level B1

Gateway to the World Level B1+

Gateway to the World Level B2

Gateway to the World Level B2+ -v přípravě

Gateway to the World Level C1   -v přípravě