www.macmillan.cz/gateway

Akce ZDARMA

TB a CD zdarma

Učebnice ke státní maturitě z angličtiny

A2 | B1 | B1+ | B2 | B2+
Doložky MŠMT

Gateway je moderní pětidílná učebnice určená pro přípravu ke státní maturitě z angličtiny. Na této stránce se můžete seznámit s vlastní učebnicí angličtiny, jejími multimediálními online doplňky pro studenty, online materiály pro učitele, cvičnými testy k maturitě a softwarem pro interaktivní tabuli.

Gateway učebnice

učebnice k maturitě z angličtiny GatewayZákladní součásti učebnice angličtiny Gateway tvoří Student's Book, Workbook, Teacher's Book, audio CD a sešit cvičných testů k maturitě z angličtiny.

Student's Book je možné zakoupit bez nebo s přístupem na Gateway Online. Více»

Přečtěte si názory učitelů, kteří učebnici používají.

Podle učebnice Gateway se učí na těchto školách »

Gateway Online pro studenty

Gateway online pro studenty angličtiny

Gateway Online je multimediální online výukové prostředí, kde studenti mohou rozvíjet svoje jazykové dovednosti, aby dosáhli úrovně nutné pro úspěšné složení maturity. Gateway Online lze používat jak v hodině, tak i doma bez pomoci učitele. Více informací »

Vstup na Gateway Online »

Gateway Online pro učitele

Gateway online pro učitele angličtiny

Gateway Online pro učitele umožňuje přístup k úplnému obsahu pro studenty. Pro učitele jsou navíc připravena metodická videa pro rozvoj vlastních pedagogických dovedností, doplňkové pracovní listy k videu a kopírovatelné pracovní listy k učebnici. Více informací »

Vstup na Gateway Online »

Gateway Interactive Classroom

Gateway Interactive ClassroomSoftware pro interaktivní tabuli obsahuje celou učebnici angličtiny Gateway včetně audio nahrávek, doplňkových interaktivních cvičení a videa. Více»

 

 

Pracovní listy zdarma

Přihlaste se k bezplatnému odběru pravidelně zasílaných kopírovatelných pracovních listů. Nákup učebnice není podmínkou. V oddílu Manage my email subscriptions označte Gateway, případně další služby. Vše zdarma!

Testy k maturitě z angličtiny

Maturitní cvičné testy angličtinaKaždá učebnice (mimo A2) je doplněna sešitem Maturitní cvičné testy. Obsahuje testové úlohy doplněné komentáři v češtině, které vysvětlují, jak dosáhnout co nejlepšího výsledku u maturitní zkoušky z angličtiny.

Ukázku si můžete stáhnout zde.

Klíč a nahrávky k testům si učitelé mohou vyžádat zdarma.

Doporučená četba

K učebnici Gateway jsme pro vás připravili seznam doporučené četby z edice Macmillan Readers. Tituly tematicky doplňují učivo dané lekce.

Slovníčky

Učebnice Gateway disponuje pěti slovníčky:

ŠVP

Podklady pro tvorbu školního vzdělávacího programum (ŠVP), časového a tematického plánu si můžete stáhnout.

Gateway Practice Online

Gateway Practice Online

Gateway Practice Online je kurz z řady Macmillan Practice Online. Tento e-learning je určen pro samostudium bez pomoci učitele. E-learning není zahrnut v ceně učebnice. Více»

Vyzkoušet Gateway

O tom, že učebnice Gateway je kvalitní přípravou na státní maturitu z angličtiny, se můžete přesvědčit ihned. Stáhněte si stránky ze Student's Book, Workbook, Teacher's Book a také nahrávky a vyzkoušejte je se svými studenty.

Výtisk učebnice Gateway vám také bezplatně zašleme na ukázku.

Koupit

Učebnici angličtiny Gateway zakoupíte/objednáte u svého obvyklého dodavatele učebnic, v knihkupectvích a v internetových obchodech.

ceny»

obchody»

Macmillan na FacebookuNajděte si nás
na Facebooku

Gateway - your new maturita solution

 
stránku do záložek / pošli stránku emailem