zpět na www.macmillan.cz/gateway

Názory učitelů

Gateway je pro mne v současné době nejlepší učebnicí na našem trhu a pro mé studenty vstupní branou do světa angličtiny i maturitní zkoušky. Skvělá kniha, plná zajímavých témat a nápadů, které inspirují a podněcují k tvořivosti studenty i učitele. Současný jazyk a zaměření článků přesně odpovídají věku a zájmům studentů. Zajímavé je doplnění nejen CD-ROMem, ale i Maturitními cvičnými testy s rozbory a komentáři. Velmi ráda podle této učebnice učím a co je hlavní – studenti se z ní rádi učí. Gateway to Success!

Táňa Jančaříková, učitelka na SOŠ Drtinova 3, Praha 5

 

... Musím konstatovat, že jsem s touto učebnicí nad míru spokojen. Je to opravdu skvělá učebnice, která obsahuje téměř vše, co by ve výuce anglického jazyka nemělo chybět - reading comprehension, listening comprehension, grammar/use of English, spelling, games, some specific topics about English speaking countries, writing and speaking exercises, revision exercises etc. Je to pravděpodobně nejlepší učebnice pro výuku cizího jazyka, kterou jsem jako učitel cizích jazyků měl kdy v ruce. Kéž by takových dobrých učebnic bylo na trhu více ...

Alan Jasanský, SOŠ a SOU Trutnov

 

Myslím, že učebnice Gateway B1 je velice dobře zpracovaná, plná rozmanitých, barevných a zajímavých cvičení. Jako příprava k maturitní zkoušce je skvělá.

Mgr. Kateřina Francová, VOŠ a SPŠ stavební Náchod

 

Vaši učebnici ráda používám při přípravě maturantů na jejich maturitní zkoušku. Vyhovuje mi co se témat týče, je zde velice pěkně vysvětlena gramatika doplněná o užitečné příklady k procvičení. Líbí se mi oddíly Gateway to exams, kde jsou zahrnuty všechny language skills. Super kniha.

Petra Stočková, Velké Meziříčí

 

Učebnice Gateway je jedna z nejlepších učebnic na současném trhu. Procvičuje všechny čtyři dovednosti na cvičeních, článcích, posleších, které jsou z reálného života a pro studenty tudíž zajímavé. Je dobrou přípravou k maturitní zkoušce obou úrovní.

Mgr. Jana Lorencová, Obchodní akademie, Orlová

 

S učebnicí Gateway mám jen ty nejlepší zkušenosti. Studentům poskytuje vynikající přípravu k maturitní zkoušce. Nabízí zajímavé články a cvičení, kde si mohou procvičit všechny čtyři základní dovednosti. Studenti mohou používat nejen učebnici a pracovní sešit, ale rovněž CD-ROM, který je pro studenty příjemným zpestřením. Knihu mohu všem vřele doporučit.

Mgr. Kateřina Vlčková, Obchodní akademie, Orlová

 

 

A jaké máte zkušenosti s učebnicí Gateway vy?

Dejte nám vědět emailem nebo na Facebooku.

< zpět

 

 

 

stránku do záložek / pošli stránku emailem