Jste zde: Úvodní stránka > Gateway to Maturita

Gateway to Maturita

Gateway to Maturita

Autor: David Spencer
Karegorie: Střední školy Koupit online
Obálky

Učebnice Gateway to Maturita splňuje všechny požadavky na výuku na střední škole a na přípravu na maturitu. Zaujmout studenty středních škol není vždy jednoduché. Díky učebnici Gateway to Maturita je tento úkol mnohem snazší. Speciální  česká brožura pro přípravu k maturitě navíc zahrnuje testy ve formátu zkoušky, řadu užitečných frází z oblasti reálií.    

Základní informace o učebnici

 1. Každý student dostane se Student’s Book speciální brožuru s cvičnými testy a tipy k české maturitě
 2. Učebnice Gateway to Maturita systematicky připravuje na zkoušky – obsahuje cvičení zkouškového typu, nácvik zkouškových technik a Exam success tips.
 3. Oddíl Life skills připravuje žáky na různé životní situace (např. výchova k občanství, finanční gramotnost, budoucí zaměstnání).
 4. Grammar in context - gramatika prochází celou lekcí, po každé lekci následuje systematické opakování. K dispozici jsou také krátká videa (Flipped classroom) s autorem učebnice Davem Spencerem, který vysvětluje jednotlivé gramatické jevy. Studenti se tak mohou připravovat i mimo školu nebo lze videa použít jako doplněk při vysvětlení ve třídě.
 5. Slovní zásoba zahrnuje všechna témata objevující se u zkoušek a učebnice obsahuje komunikativní cvičení.
 6. Žáci se průběžně učí mluvit a psát podle zkouškového formátu.

Teacher’s Book Premium Pack

Teacher’s Book Premium Pack obsahuje:

 • Presentation Kit – software pro interaktivní tabuli
 • Online Workbook s možností kontroly studentů
 • Macmillan Readers e-Book
 • Test Generator
 • Digital Student’s Book
 • Teacher’s Resource center: testy, pracovní listy, class audio, WB audio a SB videos

Student’s Book Premium Pack

Student’s Book Premium Pack obsahuje:

Online WB, eBook, class audio, WB audio, Flipped (výkladová) videa, Life Skills videa, S. resource centre – pracovní listy k videu

Digitální, interaktivní a online komponenty

gatewaytomat

ŠVP a slovníčky

Dne 10.2.2017 se od 15:00 do 16:00 uskutečnil webinář Davida Spencera, autora učebnice. Pokud jste se nemohli zúčastnit, nevadí, nyní máte možnost zhlédnout jeho záznam.

O čem webinář byl?

One of the dangers of teaching English grammar is that we begin to treat it as if it were a dead language, pulling apart its dry bones instead of showing our students that it is alive and kicking, an essential shortcut to oral and written communication.

In this webinar, I will be sharing tips and activities that can help to keep grammar alive in your classroom, and that can make grammar teaching an enjoyable experience for both you and your students. There will also be a brief explanation of the approach to grammar in Gateway 2nd Edition, including advice about how to make the most of Gateway’s new Flipped Classroom grammar videos.

 

Záznam webináře Wanted: Grammar, (dead or) alive! z 10.2.2017

Soubor obsahuje ŠVP pro úrovně: A1+, A2, B1, B1+, B2, B2+

ŠVP pro vložení do INSPISU

Soubor obsahuje ŠVP pro úrovně: A1+, A2, B1, B1+, B2, B2+