Jste zde: Úvodní stránka > Global Stage

Global Stage

Global Stage

Global Stage

Autor: Elaine Boyd, Paul Mason
Karegorie: Základní škola Koupit online
Obálky

Global Stage

Autor: Elaine Boyd, Paul Mason
Kategorie: Základní škola Koupit online

Vzděláním k budoucím úspěchům

Učebnice podporuje  učitele  v jejich snaze poskytnout dětem znalosti a dovednosti, které jim v budoucnosti pomohou uspět v konkurenčním prostředí.

S učebnicí Global Stage se žáci  naučí komunikovat kompetentně a s jistotou. Zároveň si však rozvíjejí i ostatní dovednosti (Literacy, Self-Direction, Global Citizenship, Thinking and Social-Emotional skills ), které jsou důležité pro jejich budoucí úspěchy.

Hlavní přednosti učebnice

Unikátní “Dvojí přístup” (Dual Approach) se dvěma Student Books: Language Book a Literacy Book kombinují přesně dané  jazykové osnovy s rozmanitým vzdělávacím obsahem a zajišťují tak dostatek příležitostí k prezentování, procvičování a monitorování jazykových znalostí a jejich pokroku pomocí široké škály textů s kouzelnými obrázky.

Podrobně sestavené  kapitoly věnované rozvoji mluvení a psaní vychovávají z dětí zdatné  uživatele mluvené i  psané angličtiny, kteří se mohou s jistotou  zapojit do všech předmětů studijního programu.

Učebnice využívá přirozené dětské zvídavosti a poskytuje dětem řadu příležitostí k  rozvíjení  vlastního  myšlení (Thinking Skills) a porozumění světu.

Pomocí hodnocení, které je založeno na základních principech výuky, se děti naučí ohodnotit své pokroky v učení a určit svůj vlastní směr vývoje osobnosti, který je důležitý pro  další etapy jejich vzdělávání, budoucího povolání  a života.

Aplikace pro učitele (Teacher App) v digitálním prostředí Navio pomáhá učitelům zkrátit čas na přípravu  hodin a  zábavné a vzdělávací aktivity v aplikaci pro žáky (Student App) přinášejí další důležitá procvičení a rozšiřují kontakt žáků s angličtinou i mimo učebnu.

Glogal Stage nabízí ještě více možností ve skvěle zpracovaném digitálním prostředí. Více zjistíte zde

Video představení učebnice

Komponenty

Literacy Book and Language Book with Navio App

Students Book obsahuje Language Book, Literacy Book a přístupové kódy k Navio. Jednotlivé lekce jsou sestaveny tak, aby poskytovaly vše potřebné pro kvalitní výuku angličtiny v kombinaci s různorodým a poutavým vzdělávacím programem.

 

Teacher´s Book with Navio App

Teacher´s Book poskytuje kompletní informace o učebnici a podrobné instrukce pro všechny aktivity. Poznámky pro učitele je směrují k dalším materiálům, které mohou získat v Teachers App v digitálním prostředí Navio.

Digitální, interaktivní a online komponenty

globalstage

Obsah učiva