Jste zde: Úvodní stránka > Materiály zdarma > Učebnice na ukázku zdarma

Učebnice na ukázku zdarma

Upozornění

Učebnice na ukázku poskytujeme pouze učitelům, kteří zvažují nákup nové učebnice pro skupinu studentů/žáků a pracují se studenty odpovídající pokročilosti. Učebnice bude doručena pouze na adresu školy. Učebnice bude doručena poštou, nebo zástupcem nakladatelství.

Se službou nejsou spojeny žádné poplatky. Zasíláme pouze knihu pro studenta/žáka (Student's Book/Pupil's Book). Doplňkové materiály, metodické příručky ani CD nezasíláme.

 

Zvolte učebnici na ukázku.
Označte prosím, kde hodláte učebnici používat. (i více možností).
Označte prosím, zda vám máme také zaslat některý z našich katalogů.
Macmillan Newsletter
Novinky do vaší emailové schránky.

Odesláním fromuláře se přihlašujete k odběru bezplatného emailového zpravodaje, který asi 10krát ročně informuje o nových titulech, akčních slevách a pořádaných akcích pro učitele angličtiny. Přihlášení můžete kdykoli zrušit. Je-li vaše adresa již přihlášena, zůstane i nadále přihlášena pouze jednou.

Odesláním tohoto formuláře udělujete společnosti Macmillan Publishers Limited, Campus, 4 Crinan Street, Londýn N1 9XW, Anglie, zapsané v Obchodním rejstříku v UK, Cardiff, Wales, pod č. 785998 souhlas se zpracování zadaných osobních údajů v souladu s nařízením Evropskéhoho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob při zpracování osobních údajů. Souhlas je možné kdykoliv odvolat na emailové adrese cz.info@macmillaneducation.com, plné znění souhlasu je k dispozici http://www.macmillan.cz/47-formulare/zadost-o-sady-pro-ucitele-zdarma/2007-plne-zneni-gpr.