Jste zde: Úvodní stránka > Zjednodušená četba

Zjednodušená četba

Macmillan Readers

Macmillan Readers

Autor:
Karegorie: Doplňkové materiály Koupit online
Obálky

Macmillan Readers jsou anglické knihy určené studentům angličtiny a upravené pro různé pokročilosti. Nejnižší úroveň Starter mohou číst studenti již po několika měsících studia angličtiny. Stačí jim znát jen asi 300 základních anglických slov.

Nejvyšší pokročilost jsou neupravené knihy v anglickém originále doplněné komentáři a slovníčkem.

Co znamená „zjednodušené“?

Texty jsou zjednodušeny nejen vzhledem ke slovní zásobě, ale i rozsahem gramatických jevů, délkou vět i délkou celé knihy. Jednotlivé pokročilosti si můžete prohlédnout kliknutím na barevné odkazy nahoře.

Nahrávka na CD

Většina knih obsahuje vložené CD s nahrávkou textu knihy v angličtině. Některé knihy obsahují také 8 stran doplňkových cvičení.

Autoři a tituly

Macmillan Readers jsou anglické knihy určené studentům angličtiny a upravené pro různé pokročilosti. Nejnižší úroveň Startermohou číst studenti již po několika měsících studia angličtiny. Stačí jim znát jen asi 300 základních anglických slov.

Nejvyšší pokročilost jsou neupravené knihy v anglickém originále doplněné komentáři a slovníčkem (edice Macmillan Literature Collestions).

Edice Macmillan Cultural Readers je zaměřena na reálie různých zemí světa.

Přehled pokročilostí

Pokud si nejste jistí, kterou úroveň zvolit, udělejte si Level Test.

Ke stažení zdarma

Zdarma si můžete stáhnout Author Data Sheets (informace o vybraných autorech) a také pracovní listy  k jednotlivým titulům. Najdete je na našich anglických stránkách www.macmillanenglish.com/readers po kliknutí na kartu Title Resources, kde se Vám zobrazí rozdělení dle úrovní readersů.

Pro učitele

Pro učitele jsme připravili publikaci s nápady na využití Macmillan Readers v hodinách - Using Graded Readers in the Classroom

Aktuální nabídku zjednodušené četby si můžete prohlédnout v katalogu: