Jste zde: Úvodní stránka > Semináře

Semináře

Semináře a konference pro učitele angličtiny.

S nakladatelstvím Macmillan se můžete setkat na těchto akcích. Seznam průběžně doplňujeme. Pořádáte akci pro angličtináře? Dejte nám prosím vědět. Informace zde rádi zveřejníme.

Termín:
Brno, středa 31.8.2016

Nakladatelství Macmillan Education Vás srdečně zve na semináře Keeping It Real: Realistic Situational Practice in Learning Business English a Straight to Exam Success, které se budou konat v rámci ILC Open Day ve středu 31.8.2016. Účastníci semináře Straigh to Exam Success obdrží zcela novou učebnici na přípravu ke zkoušce Cambridge:First Straight to First ZDARMA.  Přihlašujte se na strákách http://ilc.cz/seminare/.

Termín:
Praha, úterý 30.8.2016, od 12:30

Nakladatelství Macmillan Education Vás srdečně zve na Macmillan Day, který se uskuteční v úterý 30. srpna 2016 v Praze. Těšit se můžete na oblíbeného lektora Zoltana Rezmuvese a jeho semináře určené především pro učitele dospělých studentů: Straight to Exam Success a Keeping It Real: Realistic Situational Practice in Learning Business English. Účastníci seminářů dostanou učebnici k přípravě na zkoušku Cambridge:First Straight to First ZDARMA.

Seminář se koná v prostorách Střední odborné školy na adrese Drtinova 3, Praha (kousek od stanice metra Anděl).

Seminář je veden v angličtině a je zdarma. 

Termín:
Ostrava, pondělí 29.8.2016, od 12:30

Nakladatelství Macmillan Education Vás srdečně zve na Macmillan Day, který se uskuteční v pondělí 29. srpna 2016 v Ostravě. Těšit se můžete na oblíbeného lektora Zoltana Rezmuvese a jeho semináře určené především pro učitele dospělých studentů: Straight to Exam Success a Keeping It Real: Realistic Situational Practice in Learning Business English. Účastníci seminářů dostanou učebnici k přípravě na zkoušku Cambridge:First Straight to First ZDARMA.

Seminář se koná v prostorách jazykové školy Cloverleaf na na adrese Dolní 248/31, Ostrava.

Seminář je veden v angličtině a je zdarma.