Jste zde: Úvodní stránka > Soutěže

Soutěže

9. ročník soutěže Grab the Reader

Vyhrajte knihovnu se zjednodušenou četbou pro vaši školu! Soutěž zahájena.

Projekt „Grab the Reader“ vznikl za spolupráce Nadačního fondu Prague Post s nakladatelstvím Macmillan Education v roce 2011.

Tento projekt si klade za cíl pozvednout výuku angličtiny na školách. Chce pomoci s vybudováním knihoven anglické literatury na školách, které by si to jinak z finančních důvodů nemohly dovolit. Školy projdou výběrovým řízením. Získat můžete až 96 kusů zjednodušené literatury od Macmillan Education a 1000 kč na nákup samotné knihovničky. 

Termín pro vyplnění přihlášky je 15.12.2019, veškeré informace k průběhu soutěže a odkaz na přihlášení naleznete na http://www.ppef.cz/grab-the-reader .

„Za osm let existence soutěže se nám potvrdilo, že práce se zjednodušenou literatou má ve výuce anglického jazyka jedinečné místo. Touto soutěží chceme žákům po celé republice rozšířit obzory a podpořit jejich čtenářské dovednosti. Zároveň mají školní knihovny často i komunitní přesah." Říká Šimona Huitric, ředitelka Nadačního fondu Prague Peak.

Více informací najdete přímo na stránkách k tomuto projektu:

http://www.ppef.cz/grab-the-reader/

V případě dotazů neváhejte napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Natočte video a vyhrajte hodnotné ceny. Soutěž je určena žákům 1. – 9. tříd všech typů základních škol a studentům odpovídajících ročníků víceletých středních škol.

Podkategorie