Jste zde: Úvodní stránka > Soutěže > Soutěž SEND A POSTCARD

Soutěže

Soutěž SEND A POSTCARD

Natočte video a vyhrajte hodnotné ceny. Soutěž je určena žákům 1. – 9. tříd všech typů základních škol a studentům odpovídajících ročníků víceletých středních škol.

Je zde již 17. ročník soutěže v anglickém jazyce SEND A POSTCARD, pokračování soutěže Video pohlednice z mého města.  Soutěž je pod patronací Velvyslankyně Spojeného království Velké Británie a Severního Irska v České republice, pod záštitou Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy České republiky a za podpory Městské části Praha 13. Ceny pro výherce věnuje i nakladatelství Macmillan Education.

Natočte krátké video o místě, kde žijete a registrujte do soutěže. Všechny informace a pravidla najdete na webové stránce soutěže http://www.dis.cz/videopohlednice/. Kategorie jsou rozdělené pro žáky 1. až 9. tříd základních škol a odpovídající ročníky víceletých gymnázií.
Natočit můžete i anglickou písničku a zúčastnit se partnerské soutěže SING A SONG, která je určena jak pro děti z mateřských škol, tak pro žáky 1. stupně základních škol.

Zaujala Vás soutěž? V tom případě navštivte přímo stránky pořadatele a nezapomeňte se přihlásit.