Jste zde: Úvodní stránka > Soutěže > 9. ročník soutěže Grab the Reader

Soutěže

9. ročník soutěže Grab the Reader

9. ročník soutěže Grab the Reader

Vyhrajte knihovnu se zjednodušenou četbou pro vaši školu! Soutěž zahájena.

Projekt „Grab the Reader“ vznikl za spolupráce Nadačního fondu Prague Post s nakladatelstvím Macmillan Education v roce 2011.

Tento projekt si klade za cíl pozvednout výuku angličtiny na školách. Chce pomoci s vybudováním knihoven anglické literatury na školách, které by si to jinak z finančních důvodů nemohly dovolit. Školy projdou výběrovým řízením. Získat můžete až 96 kusů zjednodušené literatury od Macmillan Education a 1000 kč na nákup samotné knihovničky. 

Termín pro vyplnění přihlášky je 15.12.2019, veškeré informace k průběhu soutěže a odkaz na přihlášení naleznete na http://www.ppef.cz/grab-the-reader .

„Za osm let existence soutěže se nám potvrdilo, že práce se zjednodušenou literatou má ve výuce anglického jazyka jedinečné místo. Touto soutěží chceme žákům po celé republice rozšířit obzory a podpořit jejich čtenářské dovednosti. Zároveň mají školní knihovny často i komunitní přesah." Říká Šimona Huitric, ředitelka Nadačního fondu Prague Peak.

Více informací najdete přímo na stránkách k tomuto projektu:

http://www.ppef.cz/grab-the-reader/

V případě dotazů neváhejte napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.