Jste zde: Úvodní stránka > Střední školy > Střední školy - Macmillan.cz

Střední školy

V této sekci najdete učebnice vhodné pro výuku na víceletých gymnáziích a na středních školách.

  • Straightforward Second Edition

    Straightforward Second Edition je druhé vydání učebnice Straightforward nakladatelství Macmillan v České republice. Obsah učebnice je aktualizován tak, aby lépe vyhovoval současným studentům, výukovým metodám a výukovému prostředí.

  • Gateway + maturitní cvičné testy

    Gateway je moderní pětidílná učebnice určená pro přípravu ke státní maturitě z angličtiny. Na této stránce se můžete seznámit s vlastní učebnicí angličtiny, jejími multimediálními online doplňky pro studenty, online materiály pro učitele, cvičnými testy k maturitě a softwarem pro interaktivní tabuli.

     

    doložka MŠMT
  • Open Mind

    Učebnice všeobecné angličtiny vhodná pro střední i vysoké školy i pro pomaturitní studium

  • Macmillan Readers

    Macmillan Readers jsou anglické knihy určené studentům angličtiny a upravené pro různé pokročilosti. Nejnižší úroveň Startermohou číst studenti již po několika měsících studia angličtiny. Stačí jim znát jen asi 300 základních anglických slov.

    Nejvyšší pokročilost jsou neupravené knihy v anglickém originále doplněné komentáři a slovníčkem (edice Macmillan Literature Collestions).

    Edice Macmillan Cultural Readersje zaměřena na reálie různých zemí světa.

  • Communicate

    Učebnice angličtiny určená ke zdokonalování poslechových a konverzačních dovedností studentů středních škol.

  • Straightforward Split Edition

    Oblíbená učebnice Straightforward je nově k dispozici i jako Split edition - každý výtisk učebnice obsahuje méně lekcí, ale v jedné knize najdete jak Student's Book, tak Workbook. Ideální řešení pro krátké kurzy! Učebnice je vhodná pro výuku na středních a jazykových školách.

  • Gateway to Maturita

    Seznamte se se zcela novou učebnicí angličtiny Gateway to Maturita. Druhé vydání úspěšné učebnice Gateway obsahuje oblíbené prvky prvního vydání, ale přidává řadu zajímavých prvků, které ocení jak studenti, tak učitelé. 

    doložka MŠMT
  • Beyond

    Šestidílná učebnice Beyond se zaměřuje na procvičování všech jazykových dovedností a postupné rozšiřování slovní zásoby a znalosti gramatiky.

  • Language Practice Series

    Série čtyř knih vhodných pro samouky sloužící k výuce a procvičení slovní zásoby i gramatiky. Každá lekce se skládá z výkladové části a z části s mnoha cvičeními. Verze s klíčem je vhodná k samostudiu. Vhodné pro mírně pokročilé, středně pokročilé, pokročilé a přípravu na zkoušky KET, PET, FCE, CAE a CPE.

  • Laser 3rd Edition

    Řada učebnic angličtiny Laser je určena pro přípravu teenagerů na zkoušku Cambridge First Certificate in English.

  • Optimise

    Učebnice Optimise je nový 4dílný kurz, určený pro žáky od úrovně A2 do B2. Tento kurz komplexně připraví teenagery na mezinárodní jazykové zkoušky (včetně Cambridge First pro školy) nebo na státní jazykové zkoušky. Dodržuje vysoký standard stanovený úspěšnou sérií učebnic Laser.

  • Skillful 2nd Edition

    Skillful Second Edition je určená studentům vysokých škol, dospělým a na podrobnější studium anglického jazyka. Pro všechny, kteří chtějí rozvíjet své kritické myšlení důležité pro úspěch při studiu i v běžném životě.

  • English for Law Enforcement

    English for Law Enforcement je učebnice angličtiny pro úředníky celní správy, pracovníky bezpečnostních agentur, policisty a studenty připravující se na tato povolání.