Jste zde: Úvodní stránka > Učebnice > Jazykové zkoušky - Macmillan.cz

Učebnice a testy pro přípravu na cambridgeské zkoušky z angličtiny KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC a zkoušky City & Guilds TOEFL a STANAG.

 • Ready for PET + CD-ROM

  Připravuje na mezinárodní zkoušku Cambridge Preliminary English Test (PET). Zkouška PET je výborným řešením pro studenty, kteří potřebují mít mezinárodně uznávaný certifikát, avšak jejich znalosti nedosahují úrovně FCE. Obsahuje také cvičný test. Verze s klíčem je vhodná i pro samouky.

 • Testbuilders

  Knihy Testbuilders je série knih vhodných pro samouky k přípravě na mezinárodní zkoušky z angličtiny. Každá obsahuje sadu čtyř kompletních testů, včetně poslechové části, jejíž nahrávka je k dispozici na CD. Navíc je každá testová část proložena stránkami Further Practice and Guidance, jejichž účelem je vysvětlovat a nacvičovat strategie a techniky, pomocí kterých dosáhne student nejlepšího výsledku.

 • Ready for First

  Připravuje na mezinárodní zkoušku z angličtny Cambridge English: First (novelizovaná FCE od roku 2015). Všechny aktivity jsou navrženy tak, aby cíleně připravovaly na úlohy, které se objeví při samotné zkoušce. Obsahuje také cvičný test. Verze s klíčem je vhodná i pro samouky.

 • Communicate

  Učebnice angličtiny určená ke zdokonalování poslechových a konverzačních dovedností studentů středních škol.

 • Straight to First

  Straight to First je nová učebnice pro krátkodobé kurzy, které připravují na mezinárodní zkoušku Cambridge English: First (FCE). Délku  kurzu je možné upravit podle potřeby.

 • Laser 3rd Edition

  Řada učebnic angličtiny Laser je určena pro přípravu teenagerů na zkoušku Cambridge First Certificate in English.

 • Ready for Advanced

  Učebnice připravuje na zkoušku Cambridge English: Advanced (CAE). Vydání s klíčem je vhodné i pro samouky.