Jste zde: Úvodní stránka > Doložky MŠMT > Doložka - Macmillan.cz

Doložky MŠMT

V této sekci najdete učebnice, které získaly doložku MŠMT.

 • Captain Jack

  Děti se podle této učebnice mohou učit od 3 nebo od 4 let. Každý žák má v učebnici vložen Multi-ROM s výukovým programem a nahrávkami písniček z učebnice. Metodická příručka provede všemi fázemi výuky i učitele bez zkušeností s výukou této věkové kateogrie.

   

  doložka MŠMT
 • Gateway + maturitní cvičné testy

  Gateway je moderní pětidílná učebnice určená pro přípravu ke státní maturitě z angličtiny. Na této stránce se můžete seznámit s vlastní učebnicí angličtiny, jejími multimediálními online doplňky pro studenty, online materiály pro učitele, cvičnými testy k maturitě a softwarem pro interaktivní tabuli.

   

  doložka MŠMT
 • Macmillan English Quest

  Nová, veselá a velmi pestrá učebnice angličtiny pro děti v 1. a 2. třídě ZŠ. Děti se v ní pomocí příběhů učí vyjadřovat své myšlenky v jednoduché angličtině.

  doložka MŠMT
 • Little Bugs

  Little Bugs je dvoudílná učebnice angličtiny pro žáky 1. a 2. třídy ZŠ, kteří ještě neumějí číst a psát. Jelikož je poněkud náročnější, doporučujeme ji pro výuku dětí, které se již naučily základy angličtiny. Navazuje na ni učebnice Big Bugs.

  doložka MŠMT
 • Motivate!

  Motivate! je nová učebnice angličtiny pro výuku na 2. stupni základních škol a v nižších ročnících víceletých gymnázií. Učebnice je metodicky zpracována tak, aby vyhovovala výuce ve třídách s různě nadanými studenty.

  doložka MŠMT
 • Hot Spot

  Hot Spot je 5 dílná učebnice angličtiny pro 2. stupeň základních škol. Učebnice angličtiny Hot Spot motivuje žáky výběrem vhodných témat, textů a příběhů, které zohledňují zájmy a pohled na svět této věkové skupiny.

  doložka MŠMT
 • Macmillan Next Move

  Macmillan Next Moveje sedmidílná učebnice  pro děti od 6 do 13 let. Během výuky žáci procestují s učebnicí celý svět. Poznají různé země, národy a  jejich kultury. 

  doložka MŠMT
 • New Inspiration

  je 4dílná učebnice pro mládež. Každá lekce obsahuje prezentaci a procvičení nového učiva, opakovací cvičení, oddíl s kulturními tématy a také speciální oddíly pro heterogenní třídy (mixed-ability classes). Doporučujeme do posledních ročníků ZŠ.

  doložka MŠMT
 • English World

  English World je nová desetidílná učebnice angličtiny s mnoha tištěnými i elektronickými komponenty pro žáky i učitele (např. DVD-ROM s materiály pro interaktivní tabule). Je určena pro výuku od 3. třídy.

  doložka MŠMT
 • Footprints

  Footprints je učebnice angličtiny vhodná především pro výuku v jazykových školách.

  doložka MŠMT
 • Tiger Time

  Tiger Time je učebnice anglického jazyka pro první a druhý stupeň základní školy.

  Učebnice používá tzv. story-based approach, tedy výuku angličtiny pomocí příběhů. Tyto příběhy jsou přizpůsobeny věku žáků jak slovní zásobou, tak výběrem písniček. 

  doložka MŠMT
 • Gateway to Maturita

  Seznamte se se zcela novou učebnicí angličtiny Gateway to Maturita. Druhé vydání úspěšné učebnice Gateway obsahuje oblíbené prvky prvního vydání, ale přidává řadu zajímavých prvků, které ocení jak studenti, tak učitelé. 

  doložka MŠMT
 • Academy Stars

  Academy Stars je nová sedmidílná učebnice, která je určena pro žáky od 6 do 14 let. 

  doložka MŠMT
 • Give Me Five

  Give Me Five! je nová šestidílná učebnice pro základní školy, která klade velký důraz na zapojení žáků do výuky a rozvoj schopností pro 21. století. Dynamický a zábavný obsah zlepšuje a udržuje motivaci žáků a zvyšuje jejich úspěšnost u zkoušek.

   
  doložka MŠMT