Jste zde: Úvodní stránka > Předškolní děti > Předškolní děti Doplňkové materiály pro předškolní děti - Macmillan.cz

Předškolní děti Doplňkové materiály pro předškolní děti

Tyto učebnice jsou vytvořeny speciálně pro předškolní děti vhodné pro výuku angličtiny v mateřské škole. Respektují fakt, že děti mají minimální pracovní návyky a současně se zdráhají verbálně projevovat. Využívají tedy do velké míry neverbální komunikace (TPR). Současně však obsahují mnoho písniček a říkanek, které přimějí děti osvojit si výslovnost a ztratit ostych z ústního projevu.

Jednotlivé listy jsou perforované, je možné je vytrhnout a v každé hodině předložit dětem pouze list, se kterým budou pracovat, a ochránit tak zbytek učebnice před pokreslením dříve, než s ním budou děti pracovat.

 • Mimi's Wheel

  Mimi’s Wheel je nová třídílná učebnice známé autorky Carol Read. Je určená pro výuku dětí v předškolním věku. Obsahuje zajímavé příběhy, které si děti okamžitě zamilují a optimální podporu učitelům pro efektivní a zábavnou výuku.

 • Little Bugs

  Little Bugs je dvoudílná učebnice angličtiny pro žáky 1. a 2. třídy ZŠ, kteří ještě neumějí číst a psát. Jelikož je poněkud náročnější, doporučujeme ji pro výuku dětí, které se již naučily základy angličtiny. Navazuje na ni učebnice Big Bugs.

  doložka MŠMT
 • Dex

  Učebnice pro výuku angličtiny dětí předškolního věku.

 • Captain Jack

  Děti se podle této učebnice mohou učit od 3 nebo od 4 let. Každý žák má v učebnici vložen Multi-ROM s výukovým programem a nahrávkami písniček z učebnice. Metodická příručka provede všemi fázemi výuky i učitele bez zkušeností s výukou této věkové kateogrie.

   

  doložka MŠMT
 • 500 Activities for the Primary Classroom

  je příručka pro všechny učitele, kteří učí malé děti. Obsahuje 500 nápadů na doplnění vaší učebnice angličtiny