Jste zde: Úvodní stránka > Pro samouky > Pro samouky - Macmillan.cz

Pro samouky

Zde vám nabízíme přehled materiálů pro výuku angličtiny vhodných pro samouky ke studiu bez pomoci učitele. 

 • Testbuilders

  Knihy Testbuilders je série knih vhodných pro samouky k přípravě na mezinárodní zkoušky z angličtiny. Každá obsahuje sadu čtyř kompletních testů, včetně poslechové části, jejíž nahrávka je k dispozici na CD. Navíc je každá testová část proložena stránkami Further Practice and Guidance, jejichž účelem je vysvětlovat a nacvičovat strategie a techniky, pomocí kterých dosáhne student nejlepšího výsledku.

 • Macmillan Practice Online

  E-learning pro samouky, jednotlivce i malé skupiny je řešením pro studenty všech pokročilostí a každého zaměření.

 • Straight to First

  Straight to First je nová učebnice pro krátkodobé kurzy, které připravují na mezinárodní zkoušku Cambridge English: First (FCE). Délku  kurzu je možné upravit podle potřeby.

 • Ready for PET + CD-ROM

  Připravuje na mezinárodní zkoušku Cambridge Preliminary English Test (PET). Zkouška PET je výborným řešením pro studenty, kteří potřebují mít mezinárodně uznávaný certifikát, avšak jejich znalosti nedosahují úrovně FCE. Obsahuje také cvičný test. Verze s klíčem je vhodná i pro samouky.

 • Ready for Advanced

  Učebnice připravuje na zkoušku Cambridge English: Advanced (CAE). Vydání s klíčem je vhodné i pro samouky.

 • Language Practice Series

  Série čtyř knih vhodných pro samouky sloužící k výuce a procvičení slovní zásoby i gramatiky. Každá lekce se skládá z výkladové části a z části s mnoha cvičeními. Verze s klíčem je vhodná k samostudiu. Vhodné pro mírně pokročilé, středně pokročilé, pokročilé a přípravu na zkoušky KET, PET, FCE, CAE a CPE.

 • Ready for First

  Připravuje na mezinárodní zkoušku z angličtny Cambridge English: First (novelizovaná FCE od roku 2015). Všechny aktivity jsou navrženy tak, aby cíleně připravovaly na úlohy, které se objeví při samotné zkoušce. Obsahuje také cvičný test. Verze s klíčem je vhodná i pro samouky.

 • English for Law Enforcement

  English for Law Enforcement je učebnice angličtiny pro úředníky celní správy, pracovníky bezpečnostních agentur, policisty a studenty připravující se na tato povolání.

 • Macmillan Readers

  Macmillan Readers jsou anglické knihy určené studentům angličtiny a upravené pro různé pokročilosti. Nejnižší úroveň Startermohou číst studenti již po několika měsících studia angličtiny. Stačí jim znát jen asi 300 základních anglických slov.

  Nejvyšší pokročilost jsou neupravené knihy v anglickém originále doplněné komentáři a slovníčkem (edice Macmillan Literature Collestions).

  Edice Macmillan Cultural Readersje zaměřena na reálie různých zemí světa.