Jste zde: Úvodní stránka > Střední školy > Střední školy - Macmillan.cz

Střední školy

V této sekci najdete učebnice vhodné pro výuku na víceletých gymnáziích a na středních školách.

 • Straightforward Second Edition

  Straightforward Second Edition je druhé vydání učebnice Straightforward nakladatelství Macmillan v České republice. Obsah učebnice je aktualizován tak, aby lépe vyhovoval současným studentům, výukovým metodám a výukovému prostředí.

 • Gateway + maturitní cvičné testy

  Gateway je moderní pětidílná učebnice určená pro přípravu ke státní maturitě z angličtiny. Na této stránce se můžete seznámit s vlastní učebnicí angličtiny, jejími multimediálními online doplňky pro studenty, online materiály pro učitele, cvičnými testy k maturitě a softwarem pro interaktivní tabuli.

   

  doložka MŠMT
 • Open Mind

  Učebnice všeobecné angličtiny vhodná pro střední i vysoké školy i pro pomaturitní studium

 • Macmillan Readers

  Macmillan Readers jsou anglické knihy určené studentům angličtiny a upravené pro různé pokročilosti. Nejnižší úroveň Startermohou číst studenti již po několika měsících studia angličtiny. Stačí jim znát jen asi 300 základních anglických slov.

  Nejvyšší pokročilost jsou neupravené knihy v anglickém originále doplněné komentáři a slovníčkem (edice Macmillan Literature Collestions).

  Edice Macmillan Cultural Readersje zaměřena na reálie různých zemí světa.

 • Communicate

  Učebnice angličtiny určená ke zdokonalování poslechových a konverzačních dovedností studentů středních škol.

 • Straightforward Split Edition

  Oblíbená učebnice Straightforward je nově k dispozici i jako Split edition - každý výtisk učebnice obsahuje méně lekcí, ale v jedné knize najdete jak Student's Book, tak Workbook. Ideální řešení pro krátké kurzy! Učebnice je vhodná pro výuku na středních a jazykových školách.

 • Gateway to Maturita

  Seznamte se se zcela novou učebnicí angličtiny Gateway to Maturita. Druhé vydání úspěšné učebnice Gateway obsahuje oblíbené prvky prvního vydání, ale přidává řadu zajímavých prvků, které ocení jak studenti, tak učitelé. 

  doložka MŠMT
 • Beyond

  Šestidílná učebnice Beyond se zaměřuje na procvičování všech jazykových dovedností a postupné rozšiřování slovní zásoby a znalosti gramatiky.

 • Language Practice Series

  Série čtyř knih vhodných pro samouky sloužící k výuce a procvičení slovní zásoby i gramatiky. Každá lekce se skládá z výkladové části a z části s mnoha cvičeními. Verze s klíčem je vhodná k samostudiu. Vhodné pro mírně pokročilé, středně pokročilé, pokročilé a přípravu na zkoušky KET, PET, FCE, CAE a CPE.

 • Laser 3rd Edition

  Řada učebnic angličtiny Laser je určena pro přípravu teenagerů na zkoušku Cambridge First Certificate in English.

 • Optimise

  Učebnice Optimise je nový 4dílný kurz, určený pro žáky od úrovně A2 do B2. Tento kurz komplexně připraví teenagery na mezinárodní jazykové zkoušky (včetně Cambridge First pro školy) nebo na státní jazykové zkoušky. Dodržuje vysoký standard stanovený úspěšnou sérií učebnic Laser.

 • Skillful 2nd Edition

  Skillful Second Edition je určená studentům vysokých škol, dospělým a na podrobnější studium anglického jazyka. Pro všechny, kteří chtějí rozvíjet své kritické myšlení důležité pro úspěch při studiu i v běžném životě.

 • Language Hub

  Využijte všechny možnosti při výuce angličtiny, Language Hub je nová 6dílná učebnice angličtiny pro dospělých.

 • English for Law Enforcement

  English for Law Enforcement je učebnice angličtiny pro úředníky celní správy, pracovníky bezpečnostních agentur, policisty a studenty připravující se na tato povolání.

 • Get Involved

  Zcela nová učebnice okouzlí studenty i učitele novými postupy, aktivní spoluprací a zaměřením na reálný život a dovednostmi pro současný svět. Doporučená pro 2. stupeň ZŠ a střední školy (zejména odborné) samozřejmě podle adekvátních úrovní. Obohacená o prvky gamification pro samostudium, s možným dohledem učitele, ale zejména vybavená masivní online a digitální podporou.

 • Gateway to the World

  Nová série učebnic Gateway to the World spojuje zcela nový obsah a digitální nástroje s metodikou, které důvěřují tisíce učitelů po celém světě. Autor Dave Spencer, s dlouholetou praxí učitele angličtiny, využívá své přímé zkušenosti z vyučování k vytvoření učebnic, které zaručeně teenagery zaujmou a zajistí jim jazyk a dovednosti, které potřebují pro život.